ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO15-4

UDI'19/CSU JO15-4

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
23-05-2020 Mariahout JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co afg.
16-05-2020 UDI'19/CSU JO15-4 Odiliapeel/Braks Groep JO15-1 co afg.
09-05-2020 Mierlo Hout JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co afg.
18-04-2020 ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co afg.
04-04-2020 UDI'19/CSU JO15-4 SJVV JO15-1G co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
28-03-2020 SBC JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co
21-03-2020 ZSV JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co
14-03-2020 UDI'19/CSU JO15-4 SV Someren JO15-3G co
07-03-2020 ZSV JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co
15-02-2020 UDI'19/CSU JO15-4 Bavos JO15-1 co 1-1
08-02-2020 UDI'19/CSU JO15-4 Erp JO15-1 co 2-1
01-02-2020 ELI JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co 1-5
07-12-2019 UDI'19/CSU JO15-4 HVCH JO15-2 co 7-0
30-11-2019 UDI'19/CSU JO15-4 sv O.S.S. 1920 JO15-2 co 4-2
23-11-2019 Avanti'31 JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co
23-11-2019 Avanti'31 JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co
16-11-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Festilent JO15-1 co 5-0
09-11-2019 Juliana Mill JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co 1-3
02-11-2019 Erp JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 4-1
26-10-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 co 2-0
20-10-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 to
19-10-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 to
12-10-2019 WEC JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co 2-1
05-10-2019 UDI'19/CSU JO15-4 UDI'19/CSU JO15-3 co 1-2
28-09-2019 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 3-1
21-09-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Vorstenbossche Boys JO15-1 co 8-2
14-09-2019 Vorstenbossche Boys JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 be 1-6
07-09-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 be 2-1
31-08-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Heeswijk JO15-2 be 24-0
25-05-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Gemert JO15-3 co 8-1
18-05-2019 Boekel Sport JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co 2-3
08-05-2019 ST Keldonk/Boerdonk JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 1-5
13-04-2019 UDI'19/CSU JO15-4 MVC JO15-1G co 3-1
06-04-2019 ELI JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co 10-3
23-03-2019 UDI'19/CSU JO15-4 UDI'19/CSU JO15-5 co 3-2
16-03-2019 UDI'19/CSU JO15-4 ST Herpinia/OKSV JO15-1 co 2-3
23-02-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 UDI'19/CSU JO15-4 co 0-3
16-02-2019 Erp JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co 8-1
09-02-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Vorstenbossche Boys JO15-1 co 2-0
02-02-2019 UDI'19/CSU JO15-4 R.K.S.V. Sparta'25 JO15-2 co 6-1
08-12-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5 UDI'19/CSU JO15-4 co 4-3
01-12-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Festilent JO15-1 co 1-3
24-11-2018 Nulandia JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co 0-4
17-11-2018 Vorstenbossche Boys JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 10-2
10-11-2018 UDI'19/CSU JO15-4 HVCH JO15-2 co 3-2
03-11-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 UDI'19/CSU JO15-4 co 5-4
27-10-2018 UDI'19/CSU JO15-4 FC Uden JO15-2 co 8-1
13-10-2018 Achilles Reek JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 4-2
06-10-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Prinses Irene JO15-3G co 9-0
29-09-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Prinses Irene JO15-2 co 6-2
22-09-2018 EVVC JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co 4-2
15-09-2018 FC Uden JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 be 1-6
08-09-2018 Festilent JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 be 2-2
01-09-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Odiliapeel/Braks Groep JO15-1 be 2-2
26-05-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Prinses Irene JO15-2 co 9-3
19-05-2018 DVG JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co 4-0
12-05-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Ollandia JO15-1G co 4-2
09-05-2018 UDI'19/CSU JO15-4 FC de Rakt JO15-3G co 15-0
28-04-2018 Erp JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 co 3-5
21-04-2018 Avesteyn JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 co 2-5
14-04-2018 UDI'19/CSU JO15-4 WEC JO15-2 co 3-1
07-04-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 co 7-0
24-03-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Schijndel/DE WIT JO15-4 co 3-1
17-03-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Mariahout JO15-1G co -
10-03-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6 UDI'19/CSU JO15-4 co -
03-03-2018 UDI'19/CSU JO15-4 FC de Rakt JO15-3G co -
24-02-2018 Erp JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 co -
16-12-2017 UDI'19/CSU JO15-4 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 co 3-1
09-12-2017 UDI'19/CSU JO15-4 HVCH JO15-2 co -
02-12-2017 Juliana Mill JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co 6-0
25-11-2017 UDI'19/CSU JO15-4 Berghem Sport JO15-3 co 2-0
18-11-2017 EVVC JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 4-0
11-11-2017 UDI'19/CSU JO15-4 Achilles Reek JO15-1 co 1-4
04-11-2017 ST Herpinia/OKSV JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 1-2
14-10-2017 DAW JO15-2G UDI'19/CSU JO15-4 co 8-1
07-10-2017 UDI'19/CSU JO15-4 Margriet JO15-2G co 3-4
30-09-2017 OSS'20 JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 co 2-1
23-09-2017 UDI'19/CSU JO15-4 FC Uden JO15-1 co 1-19
16-09-2017 UDI'19/CSU JO15-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 be 9-1
09-09-2017 UDI'19/CSU JO15-4 Boekel Sport JO15-4 be 2-3
02-09-2017 Erp JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 be 9-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

2e klasse 02 0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Stand

2e klasse 1 0245 Onder 15 competitie (najaar)

Stand

Groep 3 11 Onder 15 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.