ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO15-4

UDI'19/CSU JO15-4

Spelers

Niels Andriessen, Youri van de Donk, Jens Eekel, Noah van Gerven, Stan van Giels, Tom Grimbergen, Wout de Groot, Niek Kuijstermans, Levi van Lankvelt, Thijs Raaijmakers, Niels van Rijbroek, Thijmen van Schadewijk, Benjamin Soury, Sven Timmermans, Nick Verhoeven, Rowin Visser, Sjoerd Zomers

Begeleiding

Antoon Kuijstermans (Trainer/leider), Luuk Kuijstermans (Ass. trainer), Tim van de Donk (Ass. trainer), Arjan Eekel (Teamscheidsr.)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
16-11-2019 13:00 UDI'19/CSU JO15-4 Festilent JO15-1 co
23-11-2019 13:00 Avanti'31 JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co
30-11-2019 13:00 UDI'19/CSU JO15-4 sv O.S.S. 1920 JO15-2 co
07-12-2019 13:00 UDI'19/CSU JO15-4 HVCH JO15-2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
09-11-2019 Juliana Mill JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co 1-3
02-11-2019 Erp JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 4-1
26-10-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 co 2-0
20-10-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 to
19-10-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2 to
Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 WEC JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co 2-1
05-10-2019 UDI'19/CSU JO15-4 UDI'19/CSU JO15-3 co 1-2
28-09-2019 FC Uden JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 3-1
21-09-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Vorstenbossche Boys JO15-1 co 8-2
14-09-2019 Vorstenbossche Boys JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 be 1-6
07-09-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 be 2-1
31-08-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Heeswijk JO15-2 be 24-0
25-05-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Gemert JO15-3 co 8-1
18-05-2019 Boekel Sport JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co 2-3
08-05-2019 ST Keldonk/Boerdonk JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 1-5
13-04-2019 UDI'19/CSU JO15-4 MVC JO15-1G co 3-1
06-04-2019 ELI JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co 10-3
23-03-2019 UDI'19/CSU JO15-4 UDI'19/CSU JO15-5 co 3-2
16-03-2019 UDI'19/CSU JO15-4 ST Herpinia/OKSV JO15-1 co 2-3
23-02-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 UDI'19/CSU JO15-4 co 0-3
16-02-2019 Erp JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co 8-1
09-02-2019 UDI'19/CSU JO15-4 Vorstenbossche Boys JO15-1 co 2-0
02-02-2019 UDI'19/CSU JO15-4 R.K.S.V. Sparta'25 JO15-2 co 6-1
08-12-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5 UDI'19/CSU JO15-4 co 4-3
01-12-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Festilent JO15-1 co 1-3
24-11-2018 Nulandia JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co 0-4
17-11-2018 Vorstenbossche Boys JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 10-2
10-11-2018 UDI'19/CSU JO15-4 HVCH JO15-2 co 3-2
03-11-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4 UDI'19/CSU JO15-4 co 5-4
27-10-2018 UDI'19/CSU JO15-4 FC Uden JO15-2 co 8-1
13-10-2018 Achilles Reek JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 4-2
06-10-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Prinses Irene JO15-3G co 9-0
29-09-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Prinses Irene JO15-2 co 6-2
22-09-2018 EVVC JO15-1G UDI'19/CSU JO15-4 co 4-2
15-09-2018 FC Uden JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 be 1-6
08-09-2018 Festilent JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 be 2-2
01-09-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Odiliapeel/Braks Groep JO15-1 be 2-2
26-05-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Prinses Irene JO15-2 co 9-3
19-05-2018 DVG JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co 4-0
12-05-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Ollandia JO15-1G co 4-2
09-05-2018 UDI'19/CSU JO15-4 FC de Rakt JO15-3G co 15-0
28-04-2018 Erp JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 co 3-5
21-04-2018 Avesteyn JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 co 2-5
14-04-2018 UDI'19/CSU JO15-4 WEC JO15-2 co 3-1
07-04-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 co 7-0
24-03-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Schijndel/DE WIT JO15-4 co 3-1
17-03-2018 UDI'19/CSU JO15-4 Mariahout JO15-1G co -
10-03-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6 UDI'19/CSU JO15-4 co -
03-03-2018 UDI'19/CSU JO15-4 FC de Rakt JO15-3G co -
24-02-2018 Erp JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 co -
16-12-2017 UDI'19/CSU JO15-4 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO15-3 co 3-1
09-12-2017 UDI'19/CSU JO15-4 HVCH JO15-2 co -
02-12-2017 Juliana Mill JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 co 6-0
25-11-2017 UDI'19/CSU JO15-4 Berghem Sport JO15-3 co 2-0
18-11-2017 EVVC JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 4-0
11-11-2017 UDI'19/CSU JO15-4 Achilles Reek JO15-1 co 1-4
04-11-2017 ST Herpinia/OKSV JO15-1 UDI'19/CSU JO15-4 co 1-2
14-10-2017 DAW JO15-2G UDI'19/CSU JO15-4 co 8-1
07-10-2017 UDI'19/CSU JO15-4 Margriet JO15-2G co 3-4
30-09-2017 OSS'20 JO15-3 UDI'19/CSU JO15-4 co 2-1
23-09-2017 UDI'19/CSU JO15-4 FC Uden JO15-1 co 1-19
16-09-2017 UDI'19/CSU JO15-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7 be 9-1
09-09-2017 UDI'19/CSU JO15-4 Boekel Sport JO15-4 be 2-3
02-09-2017 Erp JO15-2 UDI'19/CSU JO15-4 be 9-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

2e klasse 1 0245 Onder 15 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 3 11 Onder 15 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.