ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO10-6

UDI'19/CSU JO10-6

Spelers

Devano Anthony, Guus Heeren, Said Omer, Niven Raktoe, Koen Scheepmaker, Isis van Soest, Dex van der Wijst, Josse van 't Wout, Mees van der Zanden

Begeleiding

Mark Heeren (Trainer), Eric van 't Wout (Trainer), Patrick van der Wijst (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 10:15 UDI'19/CSU JO10-6 UDI'19/CSU JO10-5 co
02-11-2019 10:00 Handel JO10-1G UDI'19/CSU JO10-6 co
09-11-2019 09:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-4 UDI'19/CSU JO10-6 co
16-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO10-6 Volkel JO10-2 co
23-11-2019 09:30 SCMH JO10-1G UDI'19/CSU JO10-6 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 10:15 UDI'19/CSU JO10-6 Gemert JO10-6 co
07-12-2019 10:00 Festilent JO10-4M UDI'19/CSU JO10-6 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 FC Uden JO10-3 UDI'19/CSU JO10-6 co
05-10-2019 UDI'19/CSU JO10-6 Boekel Sport JO10-2 co
28-09-2019 FC de Rakt JO10-1 UDI'19/CSU JO10-6 co
21-09-2019 UDI'19/CSU JO10-6 ST RKVV Keldonk/Boerdonk JO10-1 co
07-09-2019 UDI'19/CSU JO10-6 Volkel JO10-2 be
Datum Thuis Uit Type Uitslag
31-08-2019 Boekel Sport JO10-2 UDI'19/CSU JO10-6 be
25-05-2019 Nooit Gedacht JO10-2 UDI'19/CSU JO10-6 co
25-05-2019 Nooit Gedacht JO10-2 UDI'19/CSU JO10-6 co
18-05-2019 UDI'19/CSU JO10-6 HVCH JO10-5 co
04-05-2019 UDI'19/CSU JO10-6 FC de Rakt JO10-3G co
13-04-2019 UDI'19/CSU JO10-6 TOP JO10-3G co
06-04-2019 sv O.S.S. 1920 JO10-4 UDI'19/CSU JO10-6 co
30-03-2019 Maaskantse Boys JO10-1 UDI'19/CSU JO10-6 co
23-03-2019 UDI'19/CSU JO10-6 Margriet JO10-5 co
16-03-2019 Maaskantse Boys JO10-1 UDI'19/CSU JO10-6 co
16-03-2019 Maaskantse Boys JO10-1 UDI'19/CSU JO10-6 co
16-03-2019 Maaskantse Boys JO10-1 UDI'19/CSU JO10-6 co
09-03-2019 Gemert JO10-6 UDI'19/CSU JO10-6 co
23-02-2019 UDI'19/CSU JO10-6 Berghem Sport JO10-7 co
16-02-2019 NLC'03 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-6 co
09-02-2019 UDI'19/CSU JO10-6 Cito JO10-3 co
02-02-2019 Gemert JO10-6 UDI'19/CSU JO10-6 co
08-12-2018 UDI'19/CSU JO10-6 Avesteyn JO10-2 co
01-12-2018 HVCH JO10-5 UDI'19/CSU JO10-6 co
24-11-2018 UDI'19/CSU JO10-6 Berghem Sport JO10-4 co
17-11-2018 Vorstenbossche Boys JO10-2G UDI'19/CSU JO10-6 co
10-11-2018 UDI'19/CSU JO10-6 HVCH JO10-4 co
03-11-2018 UDI'19/CSU JO10-6 Nulandia JO10-3 co
27-10-2018 Nulandia JO10-4 UDI'19/CSU JO10-6 co
13-10-2018 UDI'19/CSU JO10-6 Berghem Sport JO10-5 co
06-10-2018 Prinses Irene JO10-1 UDI'19/CSU JO10-6 co
29-09-2018 Nooit Gedacht JO10-2 UDI'19/CSU JO10-6 co
22-09-2018 UDI'19/CSU JO10-6 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO10-3 co
15-09-2018 UDI'19/CSU JO10-6 FC de Rakt JO10-2G be 2-18
08-09-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO10-7 UDI'19/CSU JO10-6 be 6-0
01-09-2018 UDI'19/CSU JO10-6 Erp JO10-4 be 4-5
30-05-2018 Margriet JO10-3 UDI'19/CSU JO10-6 co 11-2
26-05-2018 UDI'19/CSU JO10-6 FC Engelen JO10-4 co 5-10
19-05-2018 Wilhelmina JO10-4 UDI'19/CSU JO10-6 co 6-3
12-05-2018 Haarsteeg JO10-2 UDI'19/CSU JO10-6 co 4-0
09-05-2018 UDI'19/CSU JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-7 co 0-10
05-05-2018 Emplina JO10-5 UDI'19/CSU JO10-6 co 6-3
14-04-2018 UDI'19/CSU JO10-6 Zwaluw VFC JO10-6 co 0-10
07-04-2018 DSC JO10-2 UDI'19/CSU JO10-6 co 23-0
24-03-2018 UDI'19/CSU JO10-6 Maliskamp JO10-2 co 5-7
17-03-2018 ODC JO10-5 UDI'19/CSU JO10-6 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO10-6 GVV'63 JO10-1G co 1-8
03-03-2018 Emplina JO10-5 UDI'19/CSU JO10-6 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO10-6 SV BLC JO10-4 co -
16-12-2017 UDI'19/CSU JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-4 co 1-17
09-12-2017 Zwaluw VFC JO10-5 UDI'19/CSU JO10-6 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-4 co -
25-11-2017 Avanti'31 JO10-1 UDI'19/CSU JO10-6 co 16-0
18-11-2017 Wilhelmina JO10-3 UDI'19/CSU JO10-6 co 4-2
11-11-2017 UDI'19/CSU JO10-6 ODC JO10-5 co 1-1
04-11-2017 Berghem Sport JO10-4 UDI'19/CSU JO10-6 co 6-4
28-10-2017 UDI'19/CSU JO10-6 OJC ROSMALEN JO10-5 co 0-19
14-10-2017 Margriet JO10-6 UDI'19/CSU JO10-6 co 1-9
07-10-2017 UDI'19/CSU JO10-6 Zwaluw VFC JO10-4 co 1-22
30-09-2017 UDI'19/CSU JO10-6 SV BLC JO10-4 co 1-3
23-09-2017 Emplina JO10-3 UDI'19/CSU JO10-6 co 16-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse 202 0263 Onder 10 competitie (najaar)

Stand

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.