ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO19-4

UDI'19/CSU JO19-4

Spelers

Thijs Brouwers, Biro Camara, Sven Colson, Dimitri Goossens, Victor Haarsma, Stan Janssen, Mees Kerkhof, Coen van de Laar, Sander Lankhuijzen, Arif Music, Jurre Raaijmakers, Sven van Schijndel, Jochem Schwenke, Wouter Smeets, Lucas van de Ven, Stijn Walraven

Begeleiding

Erwin Smeets (Trainer), Walter van de Ven (Trainer/leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
26-10-2019 14:45 FC Uden JO19-1 UDI'19/CSU JO19-4 co
02-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO19-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 co
09-11-2019 14:45 Festilent JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co
16-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO19-4 Gemert JO19-4 co
23-11-2019 14:45 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6 UDI'19/CSU JO19-4 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
30-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO19-5 UDI'19/CSU JO19-4 co
07-12-2019 14:45 UDI'19/CSU JO19-4 VCO JO19-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 UDI'19/CSU JO19-4 SCMH JO19-1 co
12-10-2019 UDI'19/CSU JO19-4 SCMH JO19-1 co
28-09-2019 Prinses Irene JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co 3-2
21-09-2019 UDI'19/CSU JO19-4 Volkel JO19-2 co 8-1
14-09-2019 UDI'19/CSU JO19-4 Volkel JO19-2 be 5-1
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-09-2019 UDI'19/CSU JO19-4 VCO JO19-1 be 3-5
31-08-2019 Festilent JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 be 1-2
01-06-2019 UDI'19/CSU JO19-4 Festilent JO19-2 co 10-2
25-05-2019 UDI'19/CSU JO19-4 HVCH JO19-3 co 4-3
18-05-2019 Berghem Sport JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co 1-3
04-05-2019 Nooit Gedacht JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co 0-9
13-04-2019 UDI'19/CSU JO19-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5 co 4-4
06-04-2019 Nulandia JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co 3-15
30-03-2019 UDI'19/CSU JO19-4 Mariahout JO19-1 be 1-4
23-03-2019 UDI'19/CSU JO19-4 Irene JO19-1 co 7-0
16-03-2019 UDI'19/CSU JO19-4 Maaskantse Boys JO19-1 co 1-0
09-03-2019 Margriet JO19-3 UDI'19/CSU JO19-4 co 2-7
23-02-2019 sv O.S.S. 1920 JO19-4 UDI'19/CSU JO19-4 co 2-10
02-02-2019 UDI'19/CSU JO19-4 Festilent JO19-2 co
08-12-2018 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co 3-9
24-11-2018 SJO/VITA JO19-1 UDI'19/CSU JO19-4 co
24-11-2018 SJO/VITA JO19-1 UDI'19/CSU JO19-4 co
17-11-2018 Avesteyn JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co 0-4
03-11-2018 sv O.S.S. 1920 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co 4-3
27-10-2018 UDI'19/CSU JO19-4 WHV JO19-1G co 8-1
20-10-2018 Gemert JO19-3 UDI'19/CSU JO19-4 be 1-3
13-10-2018 HVCH JO19-3 UDI'19/CSU JO19-4 co 6-2
06-10-2018 UDI'19/CSU JO19-4 VOW JO19-1 co 0-0
29-09-2018 UDI'19/CSU JO19-4 Gemert JO19-3 co 2-3
22-09-2018 ST Ravenstein/SDDL JO19-1 UDI'19/CSU JO19-4 co
15-09-2018 Erp JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 be 1-4
08-09-2018 UDI'19/CSU JO19-4 Gemert JO19-2 be 8-2
03-09-2018 SCMH JO19-1G UDI'19/CSU JO19-4 be 2-2
02-06-2018 Nulandia JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co 2-0
31-05-2018 UDI'19/CSU JO19-4 Vorstenbossche Boys JO19-1 co 4-4
28-05-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 UDI'19/CSU JO19-4 co 8-0
26-05-2018 UDI'19/CSU JO19-4 Cito JO19-1 co 0-12
19-05-2018 Nooit Gedacht JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co
16-05-2018 UDI'19/CSU JO19-4 sv O.S.S. 1920 JO19-2 co -
12-05-2018 UDI'19/CSU JO19-4 sv O.S.S. 1920 JO19-2 co
21-04-2018 HVCH JO19-4 UDI'19/CSU JO19-4 co 6-1
14-04-2018 FC de Rakt JO19-1 UDI'19/CSU JO19-4 co 8-3
07-04-2018 UDI'19/CSU JO19-4 ST SDDL/Ravenstein JO19-1 co 0-9
24-03-2018 UDI'19/CSU JO19-4 Berghem Sport JO19-2 co 0-6
17-03-2018 Nulandia JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO19-4 Prinses Irene JO19-2 co 0-5
03-03-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 UDI'19/CSU JO19-4 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO19-4 Vorstenbossche Boys JO19-1 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO19-4 SCMH JO19-2G co 6-3
25-11-2017 SV TOP JO19-3 UDI'19/CSU JO19-4 co 2-3
18-11-2017 UDI'19/CSU JO19-4 Volkel JO19-3 co 2-1
11-11-2017 HVCH JO19-4 UDI'19/CSU JO19-4 co 5-4
04-11-2017 UDI'19/CSU JO19-4 sv O.S.S. 1920 JO19-3 co 1-3
28-10-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 UDI'19/CSU JO19-4 co 9-2
14-10-2017 Prinses Irene JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 co 9-0
07-10-2017 UDI'19/CSU JO19-4 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 co 1-1
30-09-2017 HVCH JO19-3 UDI'19/CSU JO19-4 co 3-1
23-09-2017 UDI'19/CSU JO19-4 FC Uden JO19-2 co 1-0
16-09-2017 UDI'19/CSU JO19-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 be 4-1
09-09-2017 UDI'19/CSU JO19-4 Festilent JO19-2 be 3-2
02-09-2017 FC Uden JO19-2 UDI'19/CSU JO19-4 be 2-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse 104 0225 Onder 19 competitie (najaar)

Programma komende week

Stand

Groep 3 16 Onder 19 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.