ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen2

UDI'19/CSU JO19-5

UDI'19/CSU JO19-5

Spelers

Michaël Alexandrakis, Jurre Berfelo, Atmar Chaouki, Stijn Deckers, Suvo Dil Mohamed, Coot Donkers, Sem Donkers, Wouter Jans, Hamza Moeniralam, Muamer Music, Daniël Nijenhuis, Raphaël Nolle, Finn Rijkers, Daan Spanjers, Teun Vesters

Begeleiding

Arif Music (Trainer), Ilyas Chaouki (Leider)

Training

Maandag20.15 - 21.45

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
21-05-2022 15:00 ST VIOS'38/Toxandria JO19-1 UDI'19/CSU JO19-5 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
21-05-2022 ST VIOS'38/Toxandria JO19-1 UDI'19/CSU JO19-5 co
14-05-2022 UDI'19/CSU JO19-5 SJO Vianen Vooruit HBV JO19-1 co 1-3
30-04-2022 Deurne JO19-4 UDI'19/CSU JO19-5 co 3-1
23-04-2022 Gemert JO19-5 UDI'19/CSU JO19-5 co 8-7
09-04-2022 ST Volharding/Sambeek JO19-2 UDI'19/CSU JO19-5 co 2-1
Datum Thuis Uit Type Uitslag
26-03-2022 Deurne JO19-4 UDI'19/CSU JO19-5 co
19-03-2022 UDI'19/CSU JO19-5 SV Venray JO19-2 co 5-3
12-03-2022 Deurne JO19-4 UDI'19/CSU JO19-5 co
19-02-2022 UDI'19/CSU JO19-5 ST Elsendorp/Fiducia JO19-1 co 1-2
12-02-2022 Ysselsteyn JO19-2 UDI'19/CSU JO19-5 co 5-2
05-02-2022 UDI'19/CSU JO19-5 Handel JO19-1JM co 0-6
29-01-2022 Olympia'18 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-5 co 1-1
15-01-2022 UDI'19/CSU JO19-4 UDI'19/CSU JO19-5 vr
11-12-2021 Sparta'25 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-5 co 7-0
04-12-2021 UDI'19/CSU JO19-5 SBC JO19-2 co 0-6
27-11-2021 sv O.S.S. 1920 JO19-2 UDI'19/CSU JO19-5 co 3-2
20-11-2021 UDI'19/CSU JO19-5 Vorstenbossche Boys JO19-1 co 0-3
13-11-2021 UDI'19/CSU JO19-5 Geldrop JO19-3JM co 3-1
06-11-2021 Nieuwkuijk JO19-1 UDI'19/CSU JO19-5 co 3-1
30-10-2021 UDI'19/CSU JO19-5 VOW JO19-1 co 1-5
23-10-2021 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 UDI'19/CSU JO19-5 be 9-0
16-10-2021 UDI'19/CSU JO19-5 Prinses Irene JO19-1 co 1-8
09-10-2021 Schijndel/DE WIT JO19-3JM UDI'19/CSU JO19-5 co 2-3
02-10-2021 SV Unitas'59 JO19-5 UDI'19/CSU JO19-5 co 10-1
25-09-2021 UDI'19/CSU JO19-5 Geldrop JO19-3JM co
18-09-2021 UDI'19/CSU JO19-5 OJC ROSMALEN JO19-3 co 1-5
04-09-2021 UDI'19/CSU JO19-5 UDI'19/CSU JO19-6 vr 1-4
04-09-2021 UDI'19/CSU JO19-4 UDI'19/CSU JO19-5 vr 0-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk

3e klasse 15 0227 Onder 19 (voorjaarsreeks)

Programma komende week

Stand

2e klasse 22 0225 Onder 19 (najaarsreeks)

Stand

Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.