ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU JO17-2

UDI'19/CSU JO17-2

Spelers

Juul Bongers, Max Buiting, Niels Gevers, Mohamed Haruun Warsame, William van der Heijden, Mitchel Hoop, Jason Kleijnen, Finn Kuipers, Jari Lamers, Sem Landsbergen, Olivier Nagtzaam, Sem van der Pas, Glen Pielaat, Damian van Ras, Nicole Theunisz, Eef van de Voort

Begeleiding

Pim Clarijs (Trainer), Jordy Lamers (Ass. trainer), Ad van de Voort (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
19-10-2019 15:00 Margriet JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 be
26-10-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-2 ST Volharding/Sambeek JO17-1 co
02-11-2019 15:00 Olympia'18 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co
09-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-2 Avanti'31 JO17-1 co
16-11-2019 13:15 sv O.S.S. 1920 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
23-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-2 RKSV Nuenen JO17-2 co
30-11-2019 14:45 UDI'19/CSU JO17-2 SBC JO17-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
12-10-2019 Wittenhorst JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 12-1
05-10-2019 UDI'19/CSU JO17-2 Juliana Mill JO17-1 co 3-0
28-09-2019 UDI'19/CSU JO17-2 Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-1 co 4-7
21-09-2019 Sparta'25 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 3-0
14-09-2019 UDI'19/CSU JO17-2 Gemert JO17-2 be 3-1
Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-09-2019 UDI'19/CSU JO17-2 HVCH JO17-1 be 7-2
31-08-2019 Schijndel/DE WIT JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 be 4-1
25-05-2019 UDI'19/CSU JO17-2 Erp JO17-1 co 3-1
18-05-2019 Juliana Mill JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 5-2
04-05-2019 Nooit Gedacht JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 1-2
13-04-2019 UDI'19/CSU JO17-2 sv O.S.S. 1920 JO17-1 co 0-2
06-04-2019 Volkel JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 2-2
23-03-2019 UDI'19/CSU JO17-2 EVVC JO17-1 co 1-3
16-03-2019 UDI'19/CSU JO17-2 Avesteyn JO17-1 co 2-1
23-02-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 UDI'19/CSU JO17-2 co 2-4
16-02-2019 DAW Schaijk JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 3-2
09-02-2019 UDI'19/CSU JO17-2 Prinses Irene JO17-1 co
02-02-2019 UDI'19/CSU JO17-2 Boekel Sport JO17-1 co 4-1
08-12-2018 DAW Schaijk JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 1-3
01-12-2018 UDI'19/CSU JO17-2 Festilent JO17-1G co 5-1
17-11-2018 Prinses Irene JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 4-1
10-11-2018 UDI'19/CSU JO17-2 Nooit Gedacht JO17-1 co 3-1
03-11-2018 WEC JO17-1G UDI'19/CSU JO17-2 co 0-5
27-10-2018 UDI'19/CSU JO17-2 Avesteyn JO17-1 co 4-0
13-10-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 UDI'19/CSU JO17-2 co 1-2
06-10-2018 UDI'19/CSU JO17-2 EVVC JO17-1 co 4-3
22-09-2018 sv O.S.S. 1920 JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 0-2
15-09-2018 UDI'19/CSU JO17-2 Gemert JO17-2 be 2-2
08-09-2018 UDI'19/CSU JO17-2 Erp JO17-1 be 2-1
01-09-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 be 6-1
26-05-2018 UDI'19/CSU JO17-2 Rhode JO17-1G co 1-5
19-05-2018 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 UDI'19/CSU JO17-2 co 2-2
12-05-2018 EVVC JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 0-6
09-05-2018 Nooit Gedacht JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 4-3
05-05-2018 DAW JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 2-2
21-04-2018 UDI'19/CSU JO17-2 Boekel Sport JO17-1 co 2-3
14-04-2018 Gemert JO17-2 UDI'19/CSU JO17-2 co 1-3
07-04-2018 UDI'19/CSU JO17-2 Volkel JO17-1 co 0-1
24-03-2018 Prinses Irene JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 2-3
17-03-2018 Nooit Gedacht JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co -
10-03-2018 UDI'19/CSU JO17-2 Avesteyn JO17-1 co 2-2
03-03-2018 DAW JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co -
24-02-2018 UDI'19/CSU JO17-2 Erp JO17-1 co 1-10
16-12-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 UDI'19/CSU JO17-2 co 6-2
09-12-2017 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-2 UDI'19/CSU JO17-2 co -
02-12-2017 UDI'19/CSU JO17-2 EVVC JO17-1 co 4-2
25-11-2017 Nooit Gedacht JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co
18-11-2017 UDI'19/CSU JO17-2 Berghem Sport JO17-2 co 5-1
04-11-2017 Avesteyn JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 3-4
28-10-2017 UDI'19/CSU JO17-2 Nulandia JO17-1 co 4-1
21-10-2017 UDI'19/CSU JO17-2 ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO17-1 co 6-1
07-10-2017 DAW JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 4-1
30-09-2017 UDI'19/CSU JO17-2 Volkel JO17-1 co 0-4
23-09-2017 Prinses Irene JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 co 6-0
16-09-2017 UDI'19/CSU JO17-2 ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO17-1 be 9-3
09-09-2017 UDI'19/CSU JO17-2 JVC Cuijk JO17-1 be 1-1
02-09-2017 Prinses Irene JO17-1 UDI'19/CSU JO17-2 be 2-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Hoofdklasse 1 0236 Onder 17 competitie (najaar A-cat)

Stand

Groep 1 2e ronde Onder 17 beker 2e ronde

Programma

Groep 1 102 Onder 17 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.