ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen1

UDI'19/CSU JO17-7

UDI'19/CSU JO17-7

Spelers

Mohammad Alaa Eddin Aljarrah, Denzel Boontjes, Max van de Burgt, Thijs van der Burgt, Lars van Dongen, Kelvin Eggers, Jochem Klerk, Zino Lunel, Camiel Meulendijks, Baran Ölgün, Mathijn van Oort, Viggo Stevens, Ivar Thiel, Storm den Tuinder

Begeleiding

René Thiel (Trainer), Haro den Tuinder (Leider), Hans van Dongen (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
25-01-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 UDI'19/CSU JO17-7 vr
01-02-2020 14:30 Ollandia JO17-1 UDI'19/CSU JO17-7 co
08-02-2020 13:00 UDI'19/CSU JO17-7 Schijndel/DE WIT JO17-3 co
15-02-2020 14:30 Maliskamp JO17-1 UDI'19/CSU JO17-7 co
07-03-2020 13:00 UDI'19/CSU JO17-7 Zwaluw VFC JO17-5 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
14-03-2020 13:15 sv O.S.S. 1920 JO17-4 UDI'19/CSU JO17-7 co
28-03-2020 13:00 UDI'19/CSU JO17-7 Irene JO17-1 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
07-12-2019 UDI'19/CSU JO17-7 Erp JO17-3 co 12-0
30-11-2019 Venhorst JO17-2 UDI'19/CSU JO17-7 co 4-5
23-11-2019 FC de Rakt JO17-2G UDI'19/CSU JO17-7 co 1-4
16-11-2019 UDI'19/CSU JO17-7 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6 co 2-1
09-11-2019 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5 UDI'19/CSU JO17-7 co 5-2
Datum Thuis Uit Type Uitslag
02-11-2019 UDI'19/CSU JO17-7 Prinses Irene JO17-3 co 9-5
26-10-2019 UDI'19/CSU JO17-6 UDI'19/CSU JO17-7 co 5-6
19-10-2019 UDI'19/CSU JO17-7 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3 be 0-15
12-10-2019 UDI'19/CSU JO17-7 Boekel Sport JO17-3 co 8-1
05-10-2019 Sparta'25 JO17-3 UDI'19/CSU JO17-7 co 1-7
28-09-2019 VCO JO17-1 UDI'19/CSU JO17-7 co 8-5
21-09-2019 UDI'19/CSU JO17-7 Volkel JO17-2 co 1-3
14-09-2019 Boekel Sport JO17-3 UDI'19/CSU JO17-7 be 0-10
07-09-2019 Venhorst JO17-2 UDI'19/CSU JO17-7 be 3-5
31-08-2019 UDI'19/CSU JO17-7 Volkel JO17-2 be 4-0

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

4e klasse 10 0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Stand

4e klasse 103 0235 Onder 17 competitie (najaar)

Stand

Groep 3 24 Onder 17 beker 2e ronde

Groep 4 16 Onder 17 beker poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.