ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU 10

UDI'19/CSU 10

Programma

Er zijn geen wedstrijden gepland.

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
24-05-2020 UDI'19/CSU 10 Cito 3 co afg.
17-05-2020 Prinses Irene 5 UDI'19/CSU 10 co afg.
10-05-2020 EVVC 5 UDI'19/CSU 10 co afg.
26-04-2020 HVCH 10 UDI'19/CSU 10 co afg.
19-04-2020 UDI'19/CSU 10 Nulandia 7 co afg.
Datum Thuis Uit Type Uitslag
19-04-2020 UDI'19/CSU 10 Nulandia 7 co
05-04-2020 sv O.S.S. 1920 6 UDI'19/CSU 10 co
29-03-2020 UDI'19/CSU 10 Berghem Sport 5 co
22-03-2020 FC Schadewijk 2 UDI'19/CSU 10 co
01-03-2020 UDI'19/CSU 10 SV TOP 5 co 2-4
16-02-2020 UDI'19/CSU 10 SV TOP 5 co
16-02-2020 UDI'19/CSU 10 SV TOP 5 co
09-02-2020 FC Schadewijk 2 UDI'19/CSU 10 co
09-02-2020 FC Schadewijk 2 UDI'19/CSU 10 co
02-02-2020 UDI'19/CSU 10 Margriet 4 co 2-4
15-12-2019 SV TOP 5 UDI'19/CSU 10 co
15-12-2019 SV TOP 5 UDI'19/CSU 10 co
08-12-2019 Berghem Sport 5 UDI'19/CSU 10 co 4-0
01-12-2019 UDI'19/CSU 10 sv O.S.S. 1920 6 co 0-10
17-11-2019 Nulandia 7 UDI'19/CSU 10 co 5-3
10-11-2019 UDI'19/CSU 10 FC Schadewijk 2 co 5-5
03-11-2019 Cito 3 UDI'19/CSU 10 co 3-2
27-10-2019 UDI'19/CSU 10 Prinses Irene 5 co 1-3
06-10-2019 UDI'19/CSU 10 EVVC 5 co
06-10-2019 UDI'19/CSU 10 EVVC 5 co
29-09-2019 UDI'19/CSU 10 HVCH 10 co 1-4
22-09-2019 Margriet 4 UDI'19/CSU 10 co 8-2
15-09-2019 Cito 3 UDI'19/CSU 10 be 4-0
08-09-2019 UDI'19/CSU 10 SJO/SSA VESTA'19 4 be 6-2
01-09-2019 FC Schadewijk 2 UDI'19/CSU 10 be 3-2
02-06-2019 ST Estria/GVV'57/SCV'58 6 UDI'19/CSU 10 co 0-6
26-05-2019 Herpinia 6 UDI'19/CSU 10 co 1-2
23-05-2019 UDI'19/CSU 10 GVV'57 3 co 5-1
05-05-2019 UDI'19/CSU 10 Prinses Irene 6 co 7-2
28-04-2019 DAW Schaijk 8 UDI'19/CSU 10 co 1-5
14-04-2019 Achilles Reek 3 UDI'19/CSU 10 co 2-5
07-04-2019 UDI'19/CSU 10 SES 5 co 3-0
26-03-2019 SC Helmondia 4 UDI'19/CSU 10 be 4-1
24-03-2019 Juliana Mill 5 UDI'19/CSU 10 co 1-3
17-03-2019 DAW Schaijk 8 UDI'19/CSU 10 co
17-03-2019 DAW Schaijk 8 UDI'19/CSU 10 co
17-03-2019 DAW Schaijk 8 UDI'19/CSU 10 co
12-03-2019 UDI'19/CSU 10 Blauw Geel'38/JUMBO 15 be 3-1
10-03-2019 UDI'19/CSU 10 Juliana Mill 5 co 10-0
24-02-2019 UDI'19/CSU 10 SCV'58 3 co 9-0
17-02-2019 UDI'19/CSU 10 O.K.S.V. 2 co 3-0
10-02-2019 ST Estria/GVV'57/SCV'58 6 UDI'19/CSU 10 co
05-02-2019 Nijnsel/TVE Reclame 7 UDI'19/CSU 10 be 1-4
03-02-2019 Festilent 6 UDI'19/CSU 10 co 3-1
27-01-2019 UDI'19/CSU 10 Juliana Mill 5 co
20-01-2019 UDI'19/CSU 10 HVCH 35+1 be 4-0
09-12-2018 UDI'19/CSU 10 Achilles Reek 3 co 7-2
02-12-2018 SES 5 UDI'19/CSU 10 co 3-5
18-11-2018 UDI'19/CSU 10 DAW Schaijk 8 co 4-1
11-11-2018 SCV'58 3 UDI'19/CSU 10 co 3-3
04-11-2018 UDI'19/CSU 10 Festilent 6 co 4-4
28-10-2018 Prinses Irene 6 UDI'19/CSU 10 co 0-4
21-10-2018 UDI'19/CSU 10 Cito 5 be 2-1
14-10-2018 UDI'19/CSU 10 Herpinia 6 co 4-6
07-10-2018 GVV'57 3 UDI'19/CSU 10 co 0-12
30-09-2018 O.K.S.V. 2 UDI'19/CSU 10 co 5-3
23-09-2018 UDI'19/CSU 10 ST Estria/GVV'57/SCV'58 6 co 6-0
16-09-2018 FC Uden 6 UDI'19/CSU 10 be 1-3
09-09-2018 Festilent 5 UDI'19/CSU 10 be 1-8
02-09-2018 UDI'19/CSU 10 FC de Rakt 4 be 2-0
03-06-2018 Boskant 3 UDI'19/CSU 10 co 1-2
27-05-2018 UDI'19/CSU 10 Blauw Geel'38/JUMBO 10 co 7-1
20-05-2018 Nooit Gedacht 4 UDI'19/CSU 10 co 2-4
13-05-2018 Avesteyn 4 UDI'19/CSU 10 co 2-2
10-05-2018 HVCH 10 UDI'19/CSU 10 co 5-2
06-05-2018 UDI'19/CSU 10 Nulandia 7 co 1-3
29-04-2018 Blauw Geel'38/JUMBO 10 UDI'19/CSU 10 co 3-0
22-04-2018 UDI'19/CSU 10 WHV 3 co 3-2
15-04-2018 UDI'19/CSU 10 DVG 4 co 0-5
08-04-2018 VOW 2 UDI'19/CSU 10 co 5-0
25-03-2018 UDI'19/CSU 10 Avanti'31 4 co 1-3
18-03-2018 Boskant 3 UDI'19/CSU 10 co -
11-03-2018 UDI'19/CSU 10 Schijndel/DE WIT 4 co 0-2
04-03-2018 HVCH 10 UDI'19/CSU 10 co -
25-02-2018 UDI'19/CSU 10 Nulandia 7 co -
17-12-2017 UDI'19/CSU 10 HVCH 10 co 2-8
10-12-2017 Blauw Geel'38/JUMBO 10 UDI'19/CSU 10 co -
03-12-2017 UDI'19/CSU 10 Nooit Gedacht 4 co 2-12
26-11-2017 Avanti'31 4 UDI'19/CSU 10 co 2-1
19-11-2017 WHV 3 UDI'19/CSU 10 co 5-1
12-11-2017 UDI'19/CSU 10 Avesteyn 4 co 2-0
05-11-2017 Schijndel/DE WIT 4 UDI'19/CSU 10 co 12-1
29-10-2017 UDI'19/CSU 10 Boskant 3 co 0-3
15-10-2017 Nulandia 7 UDI'19/CSU 10 co 8-4
01-10-2017 UDI'19/CSU 10 VOW 2 co 4-5
24-09-2017 DVG 4 UDI'19/CSU 10 co 4-1
17-09-2017 Festilent 4 UDI'19/CSU 10 be 3-0
10-09-2017 Volkel 4 UDI'19/CSU 10 be 6-3
03-09-2017 UDI'19/CSU 10 ASV'33 4 be 2-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal | zto = Zaaltoernooi

5e klasse 21 0519 Mannen Zondag reserve

Stand

Stand

Groep 3 09 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.