ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU 4

UDI'19/CSU 4

Spelers

Jaap Benkers, Koen van den Berg, Ivo Biesterbos, Thijs Boeijink, Bart van Boxmeer, Bas Coenen, Paul Donkers, Bram van Duijnhoven, Nisandro Estanista, Rob Groenemans, Thijs Groenemans, Dennis Hartevelt, Willem van Hooft, Giedo Kup, Tom Verwijst, Danny Vloet, Michiel van Zuidam

Begeleiding

Paul Donkers (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
20-10-2019 11:00 UDI'19/CSU 4 Nooit Gedacht 2 co
27-10-2019 12:00 Avesteyn 2 UDI'19/CSU 4 co
03-11-2019 11:00 UDI'19/CSU 4 DVG 2 co
10-11-2019 11:00 UDI'19/CSU 4 Rhode/Van Stiphout Bouw 3 co
17-11-2019 12:00 Nijnsel/TVE Reclame 3 UDI'19/CSU 4 co
Datum Tijd Thuis Uit Type
24-11-2019 12:00 Schijndel/DE WIT 3 UDI'19/CSU 4 co
01-12-2019 11:00 UDI'19/CSU 4 WEC 2 co

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
20-10-2019 UDI'19/CSU 4 Nooit Gedacht 2 co 2-5
06-10-2019 Blauw Geel'38/JUMBO 3 UDI'19/CSU 4 co 2-2
29-09-2019 UDI'19/CSU 4 Nulandia 3 co 4-2
22-09-2019 NLC'03 2 UDI'19/CSU 4 co 1-2
15-09-2019 Volkel 3 UDI'19/CSU 4 be 1-5
Datum Thuis Uit Type Uitslag
01-09-2019 UDI'19/CSU 4 Blauw Geel'38/JUMBO 2 be 0-5
26-05-2019 UDI'19/CSU 4 DSV 2 co 0-3
19-05-2019 Toxandria 2 UDI'19/CSU 4 co 0-2
05-05-2019 Vianen Vooruit 2 UDI'19/CSU 4 co 4-3
30-04-2019 Hapse Boys 2 UDI'19/CSU 4 co 3-2
14-04-2019 UDI'19/CSU 4 Hapse Boys 2 co 1-4
07-04-2019 Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 4 co 6-1
31-03-2019 UDI'19/CSU 4 DAW Schaijk 3 co 0-1
24-03-2019 UDI'19/CSU 4 sv O.S.S. 1920 3 co 6-0
17-03-2019 UDI'19/CSU 4 Montagnards 2 co 4-1
10-03-2019 Hapse Boys 2 UDI'19/CSU 4 co
24-02-2019 Berghem Sport 2 UDI'19/CSU 4 co 2-0
17-02-2019 Herpinia 2 UDI'19/CSU 4 co 2-1
10-02-2019 UDI'19/CSU 4 Volkel 3 co 2-2
03-02-2019 UDI'19/CSU 4 DAW Schaijk 3 co
03-02-2019 UDI'19/CSU 4 DAW Schaijk 3 co
27-01-2019 Hapse Boys 2 UDI'19/CSU 4 co
02-12-2018 UDI'19/CSU 4 Juliana Mill 2 co 4-0
25-11-2018 sv O.S.S. 1920 3 UDI'19/CSU 4 co 2-0
18-11-2018 Montagnards 2 UDI'19/CSU 4 co 1-7
11-11-2018 UDI'19/CSU 4 Berghem Sport 2 co 3-2
04-11-2018 DAW Schaijk 3 UDI'19/CSU 4 co 0-1
28-10-2018 UDI'19/CSU 4 Vianen Vooruit 2 co 0-1
23-10-2018 UDI'19/CSU 4 sv O.S.S. 1920 2 be 2-3
21-10-2018 UDI'19/CSU 4 Herpinia 2 co 1-1
14-10-2018 DSV 2 UDI'19/CSU 4 co 0-1
07-10-2018 UDI'19/CSU 4 Toxandria 2 co 5-1
23-09-2018 Volkel 3 UDI'19/CSU 4 co 3-0
16-09-2018 UDI'19/CSU 4 FC Uden 2 be 6-2
09-09-2018 Blauw Geel'38/JUMBO 3 UDI'19/CSU 4 be 2-5
02-09-2018 UDI'19/CSU 4 Prinses Irene 2 be 3-1
10-06-2018 Boskant 2 UDI'19/CSU 4 nc 1-3
03-06-2018 UDI'19/CSU 4 Mariahout 2 nc 2-0
27-05-2018 HVCH 5 UDI'19/CSU 4 co 6-1
20-05-2018 UDI'19/CSU 4 DAW 3 co 3-2
06-05-2018 UDI'19/CSU 4 Juliana Mill 2 co 7-2
03-05-2018 UDI'19/CSU 4 Prinses Irene 3 co 4-4
22-04-2018 Herpinia 2 UDI'19/CSU 4 co 1-1
15-04-2018 UDI'19/CSU 4 Odiliapeel/Braks Gro 2 co 6-0
10-04-2018 UDI'19/CSU 4 Nijnsel/TVE Reclame 3 co 2-1
08-04-2018 OSS'20 3 UDI'19/CSU 4 co 3-5
25-03-2018 UDI'19/CSU 4 Berghem Sport 2 co 8-1
18-03-2018 UDI'19/CSU 4 Juliana Mill 2 co -
11-03-2018 FC Uden 2 UDI'19/CSU 4 co 0-3
04-03-2018 UDI'19/CSU 4 Nijnsel/TVE Reclame 3 co -
25-02-2018 Volkel 3 UDI'19/CSU 4 co 1-2
18-02-2018 UDI'19/CSU 4 HVCH 5 co 3-4
04-02-2018 DAW 3 UDI'19/CSU 4 co 0-0
17-12-2017 UDI'19/CSU 4 FC Uden 2 co 4-2
10-12-2017 UDI'19/CSU 4 HVCH 5 co -
26-11-2017 Berghem Sport 2 UDI'19/CSU 4 co 2-1
19-11-2017 UDI'19/CSU 4 Herpinia 2 co 1-1
12-11-2017 Prinses Irene 3 UDI'19/CSU 4 co 2-4
05-11-2017 UDI'19/CSU 4 FC Uden 2 co -
29-10-2017 Juliana Mill 2 UDI'19/CSU 4 co 6-8
17-10-2017 UDI'19/CSU 4 Volkel 3 co 1-1
08-10-2017 Nijnsel/TVE Reclame 3 UDI'19/CSU 4 co 2-3
01-10-2017 UDI'19/CSU 4 OSS'20 3 co 2-0
24-09-2017 Odiliapeel/Braks Gro 2 UDI'19/CSU 4 co 1-3
17-09-2017 Rhode 3 UDI'19/CSU 4 be 1-7
10-09-2017 Festilent 2 UDI'19/CSU 4 be 5-3
03-09-2017 UDI'19/CSU 4 Erp 3 be 4-3

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

3e klasse G 0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Programma komende week

Uitslagen afgelopen week

Stand

Stand

Groep 1 07 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.