ProgrammaUitslagenTrainingenAfgelastingen

UDI'19/CSU 9

UDI'19/CSU 9

Spelers

Robbert Buenk, Kadir Deveci, Roy Donders, Youri Graat, Matty de Groot, Tom van Helvoort, Vic van Hombergh, Emile Kuipers, Bart Manders, Jordi Mensink, Bram Raaijmakers, Kevin Raaijmakers, Jaap Scheffers, Rick School, Quincy Schrader, Thijs Schreuder, Bram van der Spank, Rody Wittenberg, Rory van Zutphen

Begeleiding

Davey Bernard (Trainer), Mari Raaijmakers (Leider), Jan Graat (Leider)

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Type
27-10-2019 12:00 UDI'19/CSU 9 Avesteyn 4 co
03-11-2019 10:00 Heeswijk 5 UDI'19/CSU 9 co
10-11-2019 12:00 UDI'19/CSU 9 Irene 2 co
17-11-2019 10:00 Schijndel/DE WIT 6 UDI'19/CSU 9 co
24-11-2019 12:00 Avanti'31 4 UDI'19/CSU 9 co
Datum Tijd Thuis Uit Type

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

Uitslagen

Datum Thuis Uit Type Uitslag
13-10-2019 UDI'19/CSU 9 DVG 3 co 1-1
06-10-2019 VOW 3 UDI'19/CSU 9 co 6-0
29-09-2019 UDI'19/CSU 9 Boskant 3 co 0-3
22-09-2019 Blauw Geel'38/JUMBO 9 UDI'19/CSU 9 co
22-09-2019 Blauw Geel'38/JUMBO 9 UDI'19/CSU 9 co
Datum Thuis Uit Type Uitslag
15-09-2019 JVC Cuijk 2 UDI'19/CSU 9 be 4-2
08-09-2019 Festilent 3 UDI'19/CSU 9 be 1-1
01-09-2019 UDI'19/CSU 9 Estria 3 be 2-7
26-05-2019 UDI'19/CSU 9 Avesteyn 4 co 3-2
05-05-2019 Avanti'31 4 UDI'19/CSU 9 co 2-4
14-04-2019 UDI'19/CSU 9 Deurne 4 co 1-1
07-04-2019 RKVV Keldonk 3 UDI'19/CSU 9 co 2-2
17-03-2019 UDI'19/CSU 9 Blauw Geel'38/JUMBO 10 co 1-4
10-03-2019 Deurne 4 UDI'19/CSU 9 co 4-1
24-02-2019 Heeswijk 5 UDI'19/CSU 9 co 3-1
17-02-2019 UDI'19/CSU 9 ELI 3 co 1-6
10-02-2019 Schijndel/DE WIT 5 UDI'19/CSU 9 co 4-0
03-02-2019 UDI'19/CSU 9 VOW 3 co 2-4
27-01-2019 Deurne 4 UDI'19/CSU 9 co
02-12-2018 UDI'19/CSU 9 RKVV Keldonk 3 co 5-1
18-11-2018 Blauw Geel'38/JUMBO 10 UDI'19/CSU 9 co 3-1
11-11-2018 UDI'19/CSU 9 Heeswijk 5 co 1-4
04-11-2018 VOW 3 UDI'19/CSU 9 co 0-3
28-10-2018 UDI'19/CSU 9 Avanti'31 4 co 3-0
14-10-2018 Avesteyn 4 UDI'19/CSU 9 co 4-0
30-09-2018 ELI 3 UDI'19/CSU 9 co 2-2
23-09-2018 UDI'19/CSU 9 Schijndel/DE WIT 5 co 3-1
16-09-2018 UDI'19/CSU 9 Gemert 5 be 2-3
09-09-2018 UDI'19/CSU 9 SCMH 3 be 2-2
02-09-2018 Blauw Geel'38/JUMBO 10 UDI'19/CSU 9 be 2-5
27-05-2018 Vorstenbossche Boys 3 UDI'19/CSU 9 co 0-8
20-05-2018 UDI'19/CSU 9 Erp 4 co 1-2
13-05-2018 UDI'19/CSU 9 FC de Rakt 2 co 4-1
10-05-2018 UDI'19/CSU 9 RKVV Keldonk 3 co 4-1
22-04-2018 Avesteyn 3 UDI'19/CSU 9 co 1-1
19-04-2018 Volkel 4 UDI'19/CSU 9 co 1-0
15-04-2018 Festilent 5 UDI'19/CSU 9 co 3-2
08-04-2018 UDI'19/CSU 9 Gemert 4 co 5-1
25-03-2018 Juliana Mill 4 UDI'19/CSU 9 co 1-8
18-03-2018 UDI'19/CSU 9 Blauw Geel'38/JUMBO 7 co -
11-03-2018 SCMH 3 UDI'19/CSU 9 co 2-5
04-03-2018 UDI'19/CSU 9 RKVV Keldonk 3 co -
25-02-2018 Volkel 4 UDI'19/CSU 9 co -
18-02-2018 UDI'19/CSU 9 Vorstenbossche Boys 3 co 10-3
17-12-2017 Blauw Geel'38/JUMBO 11 UDI'19/CSU 9 be 6-5
03-12-2017 Erp 4 UDI'19/CSU 9 co 1-3
26-11-2017 UDI'19/CSU 9 Juliana Mill 4 co 6-0
19-11-2017 UDI'19/CSU 9 Avesteyn 3 co 3-2
12-11-2017 FC de Rakt 2 UDI'19/CSU 9 co 1-3
05-11-2017 UDI'19/CSU 9 SCMH 3 co 6-1
29-10-2017 Blauw Geel'38/JUMBO 7 UDI'19/CSU 9 co 0-6
24-10-2017 UDI'19/CSU 9 Olympia'18 4 be 3-3
22-10-2017 Gemert 4 UDI'19/CSU 9 co 1-2
15-10-2017 UDI'19/CSU 9 Volkel 4 co 6-1
08-10-2017 RKVV Keldonk 3 UDI'19/CSU 9 co 1-13
24-09-2017 UDI'19/CSU 9 Festilent 5 co 3-0
17-09-2017 Blauw Geel'38/JUMBO 7 UDI'19/CSU 9 be 1-2
12-09-2017 UDI'19/CSU 9 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 be 2-0
10-09-2017 Boskant 4 UDI'19/CSU 9 be 2-1

be = Beker | co = Competitie | to = Toernooi | vr = Vriendschappelijk | wzv = Winterzaalvoetbal

5e klasse 17 0519 Mannen Zondag reserve

Programma komende week

Stand

Stand

Groep 3 08 Mannen beker reserve zondag poule

Stand

Teams

Advertentie
Deze site is ontwikkeld door ID and more.

Onze website maakt gebruik van cookies. Meer info op Cookies en Disclaimer.